Sepete Eklendi

Başarılı

Giriş Yap veya Üye Ol
0 Sepet
yerli uretim

Sipariş Takip

Türkiye'nin İlk Bor Katkılı Sıvı Temizlik Ürünleri İle Tanışın!

Çekiliş Duyurusu

instagram.com/borlinetr adresi üzerinden duyurusu yapılan Kasım Ayı Borline Hijyen Paketi Çekilişi www.borline.com.tr adresi üzerinden gerçekleşmektedir. Çekiliş 17.11.2020 tarihinde başlayıp, 30.11.2020 tarihinde sonlanacaktır. Katılımcılar, yarışmanın bitiş tarihinin, Borline tarafından, gerekli görüldüğü taktirde değiştirilebileceğini kabul etmiş sayılırlar. Velilerinden izin almayan 18 yaşından küçük kişiler yarışmaya katılamazlar. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla çekilişe katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemez.

Yarışma mekanizması; katılımcılar 17.11.2020 tarihinden itibaren 13 gün sürecek çekiliş için yapmaları gereken www.borline.com.tr adresine üye olmaktır. Hem üye olup hem de alışveriş yapan katılımcıların isimleri çekilişte 3 kere yazılacaktır. Yani 3 kat daha şanslı olacaklardır. Yarışma sonucu www.borline.com.tr adresinden ve instagram.com/borlinetr hikaye kısmında 30.11.2020 tarihinde paylaşılacaktır. Kazanan kişilerin 1 gün içerisinde firma ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Borline verilecek ödülleri ve/veya içeriklerini yarışma süresinde dilediği zamanda ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Borline şaibe gördüğü durumlarda kazananların hakkını geri alma yetkisine sahiptir. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez. Belirtilen şartlarda Borline tarafından verilecek ödül kazanma şansı yakalayan kişiler, instagram.com/borlinetr 30.11.2020 tarihinde 15.00-17.00 saatleri arasında açıklanacaktır. Açıklanan tarihten sonra kazananların Instagram ve web sitesini takip etmeleri kendi sorumluluklarındadır. Borline tarafından gönderilebilecek herhangi bir mesajın alınamaması durumunda Borline hiçbir sorumluluk kabul etmez. Ödül kazanma şansı yakalayan asil kişiler mutlaka iletişim bilgilerini 1 gün içinde paylaşmalıdır.

Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda; her türlü bilgiyi/belgeyi paylaşan kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını ve Borline’nın bu nedenle uğrayacağı her türlü zararı tazmin edeceklerini kabul ederler. Katılımcılar, kampanya kapsamında verdiği kişisel bilgilerin, görüşlerin ve materyallerin Borline tarafından kayıt ve muhafaza edilmesine, bilgi, görüş ve fikirlerin tamamının ya da bunlardan Borline’nın seçeceği bir kısmının aynen ya da değiştirilmek suretiyle Borline’nın dilediği şekilde kullanılmasına ya da kullanılmamasına muvafakat ettiklerini ve bunlara itiraz etmeyeceklerini ve bunun karşılığında her ne ad altında olursa olsun hiçbir bedel talep etmeyeceklerini, kesin olarak ve geriye dönülemez surette kabul ve taahhüt ederler. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır. Tüm katılımcılara eşit koşullarda yarışma hakkı sağlamak amacıyla kullanıcılar, aynı Instagram hesabı, aynı cep numarası, e-posta adresi ve isim ve soyadı ile yarışmaya katılamazlar. Aynı/yakın/benzer adres ve kimlik bilgilerine sahip birden fazla kazanan olduğunda bunların tamamının ya da bir kısmının kampanya katılımları iptal edilebilir. Borline’nın kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar, internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumda, ilgili katılımların hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar. Borline, düşük bağlantı hızı, internet kaynaklı sorunlar, sitenin aşırı trafik almasından kaynaklanan problemler ve kullanıcının ya da diğerlerinin sunucularından kaynaklanan virüs, aşırı yüklenme vb. sonucu ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Ödül kazanabilmek için katılımcının kayıt bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak sağlamış olması gerekir. Yanlış beyan edilen bilgiler nedeniyle Borline sorumlu tutulamaz. Yanlış bilgi beyan eden kullanıcıların kazanımları iptal edilebilir. Çekiliş, katılım, koşul, görsel ve ödül beyan hakkı Borline’a aittir. Yarışmaya katılan herkes, yukarıda belirtilen tüm yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.